NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Pomagamy urzeczywistniać pomysły i marzenia, które mają duży potencjał do rozwoju i przynoszą korzyści nie tylko inwestorom, ale także całemu społeczeństwu.

Technologia

Dziś już nie potrafimy wyobrazić sobie, jak fenomenalnymi innowacjami były takie proste technologie jak nóż, krzesiwo czy zwykły pług. Pierwsze narzędzia wymyślone przez bystrego człowieka żyjącego w prymitywnych warunkachmiały miały ogromny wpływ na historię całej naszej cywilizacji.

I nie jest wyjątkiem, że nawet dzisiejsze przełomowe technologie pojawiają się w umysłach utalentowanych ludzi, być może gdzieś w skromnym biurze lub wynajętym garażu. Misją Grupy GFF jest rozpoznanie tych niezwykłych rozwiązań technologicznych i przeniesienie ich wartości do światowego biznesu.

Rolnictwo

Dzisiejsze rolnictwo stawia wiele pytań przed społeczeństwem ludzkim. GFF pragnie znaleźć właściwe odpowiedzi na te pytania. Dlatego inwestujemy znaczną część naszej wiedzy i doświadczenia w nowe podejście do wykorzystania ziemi uprawnej, upraw czy hodowli zwierząt.

Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie podstawowych potrzeb człowieka. Poszukujemy przede wszystkim projektów, które szanują życie w każdym calu. Naszym zadaniem jest niestrudzenie pracować nad tym, aby przyszłe pokolenia mogły żyć w tak cudownym środowisku naturalnym, jakie znamy.

Innowacyjność

Pomysłowe innowacje mogą jednocześnie wpływać na rozwój wielu dziedzin życia ludzkiego. Jedno ulepszenie może mieć ogromny pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko na całej planecie. Jednocześnie ich ekspansje często utrudniają „zwykłe drobiazgi” - niedoskonały marketing, nieprawidłowe kontakty czy ograniczone finanse.

Dzięki swojej sile, Grupa GFF pomaga łatwo pokonać te przeszkody. Cieszymy się, jak genialne innowacje przekształcają się w najlepsze produkty i usługi, które mają pozytywny wpływ na teraźniejszość i odległą przyszłość. Wierzymy, że razem z innymi ludźmi i firmami będziemy tworzyć trwałe wartości, które zmienią świat na lepsze.

Development

Architektura była użyteczna od niepamiętnych czasów. Tworzy przestrzeń, w której większość z nas spędza większość swojego życia - czy to z rodziną, w pracy czy w wolnym czasie. Jednak niska energochłonność lub wręcz całkowita samowystarczalność staje się ważnym parametrem obecnego rozwoju.

W GFF wierzymy, że nawet te nowe parametry mają wielką wartość użytkową dla nas wszystkich. Widzimy ogromny potencjał w budynkach wykorzystujących naturalne i nadające się do recyklingu materiały, technologie przyjazne środowisku i nietradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Usługi

Sektor usług nowoczesnych jest jednym z głównych celów Grupy GFF. Efektywne usługi tworzą solidną podstawę dla naszych innych segmentów inwestycyjnych i mogą zrewolucjonizować ich rozwój oraz zapewnić ich wykładniczy wzrost.

Ponadto takie usługi przynoszą korzyści całej firmie. Dzięki utalentowanym ludziom o niezwykłej wiedzy rozwijamy usługi, które docierają do wszystkich zakątków świata. Nie ogranicza nas przestrzeń ani czas. Dzięki stałym kontaktom możemy przenosić to, co sprawdza się w europejskim środowisku na inne kontynenty.

LICZBY

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Najcenniejsze są dla nas konkretne wyniki o istotnej treści. Z sukcesem zrealizowaliśmy szereg projektów, poszerzając tym samym nasze pozytywne perspektywy na przyszłość.

351

MLN. PLN

suma aktywów naszych spółek

200

PRACOWNIKÓW

w grupie inwestycyjnej GFF

78

OBROTY MLN. PLN